Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

Pomoc

Szablony wiadomości

Opcja umożliwia tworzenie szablonów wiadomości HTML+CSS lub TEXT. Istnieje możliwość skorzystania z gotowych szablonów oraz wykorzystania przygotowanych szablonów tekstowych.

Opcje dodatkowe

  • Zapytanie o zgodę - standardowy tekst zapytania wraz z dwoma linkami TAK lub NIE. Wygląd linków można dopasować. Zostaną one automatycznie zamienione podczas wysyłania wiadomości na linki prawidłowe.
  • Zgodność z ustawą - wysyłając wiadomość poraz pierwszy warto dopisać ten tekst aby mieć pewność, że wszystko przebiega zgodnie z Polskim prawem
  • Prześlij dalej - umożliwia dołączenie linku do formularza z mozliwością przesłania korespondencji do odpowiedniej osoby. Poprzez skorzystanie z tej opcji adres adresata autormatycznie dodaje się do bazy danych
  • Podpis GMARKETER - prosimy o umieszczanie naszej stopki. Prosimy o promowanie naszego systemu.
  • Personalizacja - opcje umożliwiają wstawienie wybranych danych z bazy mailowej. Pod wybraną zmienną można umieścić dowolne dane np. pseudo, imię i nazwisko itp. Zmienna zostanie automatycznie zamienieniona podczas wysyłania na prawidłowe dane.

Linki zamieniane przez system

http://gmarketer.pl/gmsystem/linkdalej
http://gmarketer.pl/gmsystem/linktak
http://gmarketer.pl/gmsystem/linknie

W przypadku braku linku do wypisania zostanie on automatycznie dodany do wiadomości.
Do każdej wiadomości tekstowej dodany jest link podglądu wiadomości HTML ON-LINE.

Opcja pliki załączane do wiadomości

Za pomocą tej opcji możesz wybrać czy pliki Twojej wiadomości będą odczytywane z serwera Gmarketer (co wiąże się z tym, iż bardzo często użytkownik konta pocztowego musi zaakceptować pobranie plików) czy będą dołączone do wiadomości (automatycznie wyświetlą się na komputerze adresata)

Element statystyczny

Element umożliwiający analizę otworzenia wiadomości na komputerze adresata. Bardzo często jest to związane z akceptacją polączenia (czyt. wyżej). Jeżeli nie chcesz aby na komputerze adresata nie pojawiały się pytania o zezwolenie na połączenie nie wybieraj tej opcji.

Test antyspamowy

Umożliwia sprawdzenie wiadomości przed wysłaniem przez system Antyspamowy. Wiadomość otrzyma punktację która określi poziom przechwytywania przez filtry antyspamowe.

Podgląd wiadomości

Umożliwia wygenerowanie podglądu wiadomości jeszcze przed jej wysłaniem

 


Polecamy: transport międzynarodowy, strony www Olsztyn, budowa domów Olsztyn, strony internetowe Olsztyn, Najlepszy quiz ON-LINE, Naszym Partnerem jest hurtownia dealeo.pl

e-mail marketing, system mailingowy

Copyright © by GMarketer 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.