Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

Jak to działa?

Algorytm systemu wyszukuje adresy stron za pomocą najbardziej popularnych wyszukiwarek, odwiedza je i pozyskuje informację kontaktową, którą zapisuje wraz ze źródłem pobrania. System tworzy bazę danych wg wybranych słów kluczowych dzięki czemu zapewnia kontrolę, targetowanie oraz możliwość analizy kampanii.

Gmarketer wykonuje dokładnie to samo co człowiek z różnicą taką, iż może zrobić to 1000 razy szybciej. Gmarketer wykorzystuje łącza o przepustowości 100 razy większej niż łącza domowe dzięki czemu proces pobierania infromacji jest dużo szybszy i zupełnie niezależny od komputera. Gmarketer wykonuje powierzone mu zadania w kolejności ustalonej przez użytkownika.

Gmarketer oszczędza czas i pieniądze. Nie musisz odwiedzać stron potencjalnych klientów, szukać kontaku mailowego oraz wysyłac zapytań do potencjalnych klientów. Gmarketer zrobi to automatycznie.  Nie musisz używać własnego łącza oraz komputera, Gmarketer jest 1000 razy szybszy. System jest potężnym narzędziem marketingowym za pomocą, którego możesz wysyłać zapytania ofertowe do wielu tysięcy firm na całym świecie.

 

Polecamy: transport międzynarodowy, strony www Olsztyn, budowa domów Olsztyn, strony internetowe Olsztyn, Najlepszy quiz ON-LINE, Naszym Partnerem jest hurtownia dealeo.pl

e-mail marketing, system mailingowy

Copyright © by GMarketer 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.