Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

Regulamin

NO-SPAM czyli polityka antyspamowa
Gmarketer nie jest narzędziem do rozsyłania SPAMu nie jest również SPAMbotem. System automatyzuje proces pobierania ogólnie dostępnych adresów mailowych ze stron Internetowych oraz prowadzenie e-marketingu w zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Co uważamy za spam?
Jako spam uważamy wysyłanie wiadomości ofertowych do nieznanych osób/przedsiębiorstw.
Zgodnie z prawem aby wysłać taką wiadomość użytkownik konta mailowego musi wyrazić na to zgodę.
Dozwolone jest wysłanie wiadomości w formie tekstowej o możliwość wysłania oferty.
W przypadku pominięcia w/w. kroku działanie będzie uważane jako SPAM.

Wskazówki

  1. Pamiętaj! aby po pobraniu adresów e-mail w pierwszej kolejności wysłać zapytanie o możliwość przesłania oferty. Możesz zautomatyzować ten proces i ustawić możliwość wysłania oferty automatycznie po uzyskaniu pozywynej odpowiedzi.
  2. Postaraj się układać bazy tematycznie i korzystać z opcji łączenia baz danych. Dzięki temu usuniesz duplikaty adresów i unikniesz powtórzeń podczas wysyłania wiadomości.

Działania niedozwolone
Jeżeli nie akceptujesz poniższych informacji, nie możesz korzystać z systemu Gmarketer!

  1. Musisz mieć ukończone 18 lat i być osobą pełnoletnią, aby móc podpisywać ważne wg prawa umowy.
  2. Tworzenie baz danych klientów musi odbywać się zgodnie z prawem. Wykorzystując zewnętrzną bazę danych musisz mieć udokumentwane źródło pochodzenia bazy. Staraj się unikać kupowania baz od osób trzecich.
  3. Kończąc etap rejestracji akceptujesz zasady korzystania z systemu oraz politykę antyspamową. Poświadczasz również że wszystkie podane przez Ciebie dane są poprawne, aktualne i kompletne.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian zasad polityki antyspamowej oraz w zasad korzystania z systemu wg naszego uznania w dowolnym czasie. Zobowiązujemy się do informowania o zmianach Klientów.

Zapobieganie wysyłaniu spamu
NO-SPAM! Jako serwis świadczący usługi e-marketingu przeciwdziałamy jakimkolwiek formom SPAMu. Aby korzystać z systemu zgodnie z naszymi zasadzami aby nie być posądzonym o nadużycia związane z rozsyłaniem niechcianej korespondencji należy:

  1. Każdą wiadomość do adresów pobranych za pomocą systemu ZAWSZE poprzedzać wysłaniem zapytania o ZGODĘ przesyłania oferty!
  2. Adres e-mail nadawcy musi być prawdziwy. Konto musi być aktywne
  3. W przypadku zaobserwowaonia nipożądanych działań przez jakiegokolwiek z naszych Klientów prosimy o niezwłoczny kontakt pod adres gmarketer@gmarketer.pl w temacie wpisując SPAM. Postaramy się zlokalizować taką osobę oraz wyciągnąć odpowiednie konsekwencje.
  4. Działania Klientów bez pełnej aktywacji konta są moderowane.

Dane personalne.

Żaden z elementów maila wysyłanego przez system Gmarketer nie pobiera poufnych danych a jedynie służy do pomiaru skuteczności kampanii.

Twoje dane personalne nie są udostępniane żadnym osobom trzecim.

Zarządzanie kontem dostępne jest z poziomu panelu administracyjnego.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu bezpośredniego: gmarketer@gmarketer.pl

Materiały do pobrania

 

Polecamy: transport międzynarodowy, strony www Olsztyn, budowa domów Olsztyn, strony internetowe Olsztyn, Najlepszy quiz ON-LINE, Naszym Partnerem jest hurtownia dealeo.pl

e-mail marketing, system mailingowy

Copyright © by GMarketer 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.