Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

Pytania i odpowiedzi

2010-05-09 NO-SPAM! Zapytanie zgodne z prawem

Zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczą masz prawo do wysłania zapytania do adresata o możliwość przesłania oferty. Wysłanie zapytania jest wymagane przez prawo. Aby zachować pełną zgodność z ustawą stosuj poniższe zasady.

  1. Zapytanie nie może mieć żadnych załączników, plików graficznych.
  2. Zapytanie nie może być ofertą handlową. Możesz tylko poinformować adresata ogólnie czego będzie dotyczyć oferta handlowa.
  3. Zapytanie może być wysłane tylko 1 raz do 1 adresata.
  4. W zapytaniu nie może być linku z informację o wypisaniu z listy mailingowej. Brak pozytywnej odpowiedzi ze strony adresata świadczy o tym, iż nie wyraża on zgody na otrzymanie oferty.
  5. W temacie wiadomości musi być informacja o tym, że jest to tylko Zapytanie - przykładowo - "Zapytanie o możliwość przesłania oferty".
  6. Przykładowe poprawnie skonstruowane zapytanie wygenerowane jest w momencie założenia konta w systemie i dostępne z poziomu szablonów wiadomości.

Uwaga! System automatycznie dodaje link do wypisania z listy mailingowej. W sytuacji gdy mail ma być zapytaniem w temacie musi być słowo "zapytanie" - wtedy automatyczny link do wypisania nie zostanie dodany.

System posiada automatyczną funkcję eliminacji duplikatów. Adres e-mail nie może się powtarzać w żadnej z Twoich baz danych. Adres sprawdzamy jest zawsze pod kątem zduplikowania przed zapisem do bazy danych.

Oferta może być wysyłana automatycznie w momencie uzyskania pozytywnej odpowiedzi przez adresata zapytania. Wystarczy odpowiednio skonfigurować kampanię.

Materiały do pobrania

 

 


Polecamy: transport międzynarodowy, strony www Olsztyn, budowa domów Olsztyn, strony internetowe Olsztyn, Najlepszy quiz ON-LINE, Naszym Partnerem jest hurtownia dealeo.pl

e-mail marketing, system mailingowy

Copyright © by GMarketer 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.